Sortiment

Kvalitné slovenské potraviny
Mäso

Mäso

Na našich pultoch nájdete iba slovenské mäso. Sme hlavný partner Poľnohospodárskeho družstva Bošáca - www.pdbosaca.sk, ktoré nám dodáva čerstvé hovädzie a bravčové mäso v čo najkratšom možnom čase po porážke. Preto vieme garantovať maximálnu čerstvosť.


Pre nás je naviac dôležité čím farmár zviera kŕmi, v akom prostredí a čistote žije, či je zviera spokojné. Pre nás nie sú dôležité certifikáty, ale aby farmári boli fajn ľudia. Nenakupujeme od niekoho koho nepoznáme.

Mäsové výrobky a údeniny

Mäsové výrobky a údeniny

Chceme, aby výrobky predávané u nás obsahovali iba mäso. Laicky povedané 100 % mäsa okrem soli, korenia, cesnaku, byliniek. Všetky mäsové výrobky a údeniny sú bezlepkové vyrobené z čistého mäsa bez rôznych náhrad. V niektorých receptúrach môže byť ako súčasť lepková obilnina. Ako napr. v žemľových jaterniciach žemľa, jačmenné krúpy prípadne v mäsiarskom bochníku rožok.


Nemenej dôležité sú aj postupy pri spracovaní výrobkov. Pri výrobe sa využívajú staré a osvedčené postupy ako napr. solenie v soli a údenie na bukových pilinách.

Mliečne výrobky

Mliečne výrobky

Atraktívne sú aj naše pulty s mliečnymi výrobkami. Ako základ ponúkame vajíčka z voľného výbehu z farmy Luma Melčice Lieskové pretože aj etika je dôležitá a samozrejme sú kvalitnejšie a chutnejšie.


Kedy ste naposledy jedli hustý, farmársky jogurt zretý v pohári alebo kyslomliečny nápoj, ktorý je hustejší ako bežný jogurt? To všetko u nás nájdete a okrem toho aj ovčiu bryndzu, žinčicu, kozie mlieko a klasické výrobky, ako Vrštec, karpatský bochník, koliba a syrové nite a korbáčiky z Liptova.

Doplnkový sortiment

Doplnkový sortiment

Jednoducho veci, ktoré sa budú hodiť pri varení nielen gazdinke alebo gurmánovi, ale aj obyčajnému milovníkovi dobrého a kvalitného jedla. Sortiment, ktorý posunie Vaše jedlo o úroveň vyššie. Výrobky ako omáčky s rôznymi stupňami pálivosti, maldonská soľ, hovädzí vývar, demi glace ale aj „obyčajný“ slivkový lekvár a rôzne koreniny sú pripravené pre Vaše projekty v kuchyni.

Zdravý sortiment

Zdravý sortiment

Tu by sme radi predstavili výrobky priamo od slovenských pestovateľov ako napr. rakytníková šťava, šťava z arónie, poctivé lekváry zahusťované iba varom. Výrobky bez pridaných cukrov, aditív, Éčok, ošetrené šetrnou pasterizáciou.

Pre všetkých ktorým záleží na ich zdraví a zdraví ich detí a rodiny. Benefitom je, že ponuka zahŕňa iba slovenských producentov.

Prečo teda nakupovať
u nás v SKOTe?

Tu je zopár vyjadrení našich zákazníkov
priamo na predajni:


„Toto je tlačenka, na ktorú si pamätám z detstva, skutočne chutí ako zo zabíjačky“

„Jednoducho mäsu zo supermarketu už neverím“

„Tie vajcia majú chuť a krásny žĺtok“

„Čerstvejšie kurčatá nikde nenájdete“

„Všetko mäso pochádza z Vašej produkcie – to viem iste ja som ich videl“

„Verím Vám viac ako supermarketu a páči sa mi predstava, že moje peniaze zostanú doma“

Predajne

Sledujte nás
na sociálnych sieťach

Facebook Instagram TikTok